Osztály különbség, tisztes helytállás.

A mérkőzést felfokozott hangulat előzte meg, a nagy múltú Sopron fogadta hazai pályán a Videotont. A mérkőzést az egész város várta és ennek szellemében lépett a csapat is a pályára. A szurkolás fantasztikus volt mind vendég mind hazai részről. Nem kellett sokat várni az első gólra, ami tizenegyesből született Nikolics talált a hálóba, aztán nem sokkal rá Yallow is gólt szerzett. A tudásbeli fölény meglátszott és a Vidi vérprofi módon játszotta ezt a mérkőzést. Dárdai góljával már 3-0 volt a Fehérvárnak. Azt éreztem, hogy a soproni együttes mentálisan a padlón volt, és erre rátett egy lapáttal a 4. gól is. Egy hirtelen labdavesztésből a hazai csapat megrúgta az első gólját és felrobbant a lelátó, erre jött Yallow válasza. A szünet után egy agresszívebb küzdeni akaró csapatot láttak a nézők. Ennek a gyümölcse az lett, hogy Pillók Ádám egy jogosan megítélt tizenegyest fújt be amit Kustor Noel magabiztosan értékesített. Az Sc Sopron a második félidőt nem tudta kapott gól nélkül lehozni, így a meccs végeredménye 2-6 lett. Összegzésként annyit mondanék, hogy egy jó kis sportszerű mérkőzés volt, amelyen a jobb csapat jutott tovább.